Moskitiery to bardzo skuteczny środek zapobiegający przedostawaniu się do wnętrza pomieszczeń nie tylko owadów, ale także pyłków roślinnych i kurzu. Jednocześnie nie ograniczają znacząco przepływu powietrza. Prawidłowo zamontowane nie utrudniają obsługi okna. Szczególnie polecane są do pomieszczeń sypialnianych i o przeznaczeniu gastronomicznym.

Warto pamiętać, że moskitiery mogą znacząco przedłużać żywotność tkanin roletowych i verticalowych. Umiejętna konserwacja zapewnia, że moskitiery mogą być inwestycją na długie lata. Przed sezonem zimowym moskitiery należy zdemontować i przechowywać w suchym miejscu. Można je myć w delikatnych detergentach i letniej wodzie.


Istnieją różne rodzaje moskitier o różnym przeznaczeniu:

EKRANY STAŁE czyli moskitiery ramkowe - wykonane są z profili aluminiowych z naciągniętą siatką, przeznaczone zwłaszcza do okien plastikowych, sposób montażu i demontażu jest bardzo prosty, tak, że użytkownik może samodzielnie zdemontować moskitierę przy myciu okna lub przed sezonem zimowym. Profile do moskitier ramkowych występują standardowo w kolorze białym lub brązowym, a także z okleiną drewnopodobną w kilku popularnych kolorach (mahoń, złoty dąb, orzech, wiśnia, sosna).

MOSKITIERY DRZWIOWE - wykonane w rozmiarze nieco większym niż światło otworu drzwiowego ze wzmacnianego profilu aluminiowego z naciągniętą siatką; montowane na zawiasach z samozamykaczem lub przesuwne z mechanizmem podobnym w sposobie działania do drzwi przesuwnych.

MOSKITIERY ZWIJANE - to rodzaj rolety zewnętrznej z systemem sprężynowym gdzie zamiast tkaniny zamontowana jest siatka; możliwy jest montaż na otworze okiennym lub drzwiowym; zwijane w pionie lub poziomie; polecane w sytuacji braku miejsca na skrzydło drzwi moskitierowych lub potrzebę pełnej funkcjonalności okna.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z przykładowymi Moskitierami:

Moskitiery Rzeszów Moskitiery w Rzeszowie  

  Oferujemy doradztwo  i  montaż:

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt