Rolety rzymskie zyskują obecnie coraz większą popularność ze względu na swoje wysokie walory estetyczne i użytkowe. Jest to system łączący w sobie cechy tradycyjnych zasłon lub firan i rolet, czyli godzący tradycję z nowoczesnością. Umiejętny dobór tkaniny może nadać niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu, od dziecięcego pokoju po eleganckie gabinety i biura. Zależnie od oczekiwań klienta roleta rzymska może spełniać funkcje typowo ozdobne, ale z powodzeniem sprawdza się w roli systemu zaciemniającego.

Rolety wykonywane są na indywidualne zamówienie, z różnych typów tkanin, także powierzonych przez klienta. Tkaninę można łatwo zdemontować z rolety do prania, co jest ważną cechą z punktu widzenia użytkownika. Sterowanie rolety odbywa się przy pomocy specjalnie zaprojektowanego i praktycznie bezawaryjnego mechanizmu łańcuszkowego lub prostszego mechanizmu zapadkowego działającego na tej samej zasadzie co mechanizm żaluzji. W obu przypadkach mechanizm rolety pozostaje niewidoczny gdyż zasłania go tkanina rolety mocowana do szyny sterującej taśmą rzepową.

Roletę rzymską można zamontować na wnękę okienną bądź drzwiową, a także na skrzydło okna lub drzwi metodą bezinwazyjną. W przypadku montażu na wnękę potrzebne miejsce na roletę to jakieś 25 - 30 cm aby zapewnić funkcjonalność drzwiom. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych uchwytów roleta może być zamontowana do ściany lub sufitu. Montaże zakupionych w naszej firmie rolet wykonujemy bezpyłowo.


Zapraszamy do obejrzenia galerii z przykładowymi Roletami rzymskimi:

sklep verticale w rzeszowie rolety rzymskie rolety rzymskie w rzeszowie rolety rzymskie rzeszów  

  Oferujemy doradztwo  i  montaż:

 

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt