POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

działki sprzedaż Bieszczady Smerek wydane Warunki Zabudowy, 95 ar.

Numer identyfikacyjny: 1535


Powierzchnia działki(w ar): 95,

Opis:

Działka w bardzo atrakcyjnym turystycznie rejonie wysokich Bieszczad z widokiem na Smerek i okoliczne połoniny, powierzchnia 94.69 ara, wydane Warunki Zabudowy, wydane również postanowienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska stwierdzające, że dla tej nieruchomości nie zachodzi potrzeba oceny oddziaływania na obszar Natura 2000.

Działka o wymiarach 66 x 143 m, droga dojazdowa wyremontowana w 2009 roku, wykonane odwodnienie, utwardzona, działka ze spadkiem wzdłuż dłuższego wymiaru, od drogi dojazdowej, jedną z granic nieruchomości stanowi niewielki strumień.

Nieruchomość gruntowa leży na terenie bardzo sprawnie działającej gminy Cisna, odległość od Wetliny 4 km, od Cisnej 15 km, do drogi Cisna – Ustrzyki Górne 500 m.

Smerek to turystyczna miejscowość położona w pięknej dolinie Wetlinki w Bieszczadach Wysokich. To doskonały punkt wypadowy w pasmo graniczne, na Smerek czy Połoninę Wetlińską. Smerek znajduje sie w centrum Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery "Karpaty Wschodnie" u stóp Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Cena: 5.170.000 zł.

Kontakt bezpośredni:

Krzysztof Ogonowski
 kom: 785-773-443
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, działki w bieszczadach

Kredyt hipoteczny, to skomplikowany produkt bankowy, więc jeżeli Państwo  nie mieli dotychczas zbyt wiele do czynienia z kredytami i pożyczkami, to chętnie pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Bezpłatnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę i doprowadzimy do szczęśliwej i korzystnej finalizacji.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt