POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

działki w Bieszczadach sprzedaż, Ustrzyki Dolne

Numer identyfikacyjny: 1687


Powierzchnia działki(w ar): 244,

Opis:

Działki Bieszczady, Ustrzyki Dolne

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu piękną działkę o powierzchni 2 hektarów 44 arów położoną w  Ustrzykach Dolnych w rejonie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych

Działka o unikalnym położeniu nad rzeką Jasieńką, część granicy działki stanowi skarpa nad rzeką, nieruchomość wznosi się od poziomu rzeki około 30 m, działka częściowo zadrzewiona, zwłaszcza przy skarpie i rzece, między innymi dębami, prąd w bezpośrednim sąsiedztwie.

Odległość od centrum Ustrzyk Dolnych to około 2,5 km, od drogi utwardzonej około 300 m, dojazd drogą gminna.

Park Krajobrazowy Gór Słonnych – utworzony w 1992 r. (wówczas 38 096 ha), powiększony w 1996 r. (do 51 392 ha) – obejmuje rozległe, wyjątkowo malownicze obszary rozciągające się między doliną Sanu w okolicach Sanoka a granicą państwową z Ukrainą i oddziela Bieszczady od urzekającego i nie odkrytego jeszcze Pogórza Przemyskiego. Jego granice sięgają do znanej trasy turystycznej prowadzącej z Sanoka doliną Sanu do Leska, a następnie fragmentem obwodnicy bieszczadzkiej do Ustrzyk Dolnych i przejścia granicznego w Krościenku.
 

Cena: 3.480.000 zł
 

Kontakt bezpośredni:

Krzysztof Ogonowski
 kom: 785-773-443
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

 

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, działki w bieszczadach

Kredyt hipoteczny, to skomplikowany produkt bankowy, więc jeżeli Państwo  nie mieli dotychczas zbyt wiele do czynienia z kredytami i pożyczkami, to chętnie pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Bezpłatnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę i doprowadzimy do szczęśliwej i korzystnej finalizacji.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt