POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

działki sprzedaż Strzyżów i okolice, Bonarówka widokowa okolica, w sąsiedztwie lasy

Numer identyfikacyjny: 1937


Powierzchnia działki(w ar): 1253,

Opis:

W ofercie sprzedaży działka rolna w  miejscowości Bonarówka  w gminie Strzyżów, powierzchnia 12 hektarów 53 ara, dojazd drogą utwardzoną, malownicza okolica, w sąsiedztwie lasy. Piękna widokowa okolica, nieruchomość gruntowa idealna jako lokata kapitału.

Jedną z najbardziej malowniczo położonych osad na terenie Gminy Strzyżów jest Bonarówka, leżąca około 10 km na południe od Strzyżowa. Ze wszystkich stron otaczają ją wysokie grzbiety zalesionych wzniesień – od południa masyw Czarnego Działu, zwany też Kiczory Górne ze szczytami: Mała Kiczora 490 m oraz Kiczora 518 m. Od północy wznosi się masyw lesistego wzgórza Lipczanki i Brzeżnaki 484 m, od wschodu wzgórze Wiśnia 383 m i Łysa Góra 424 m, od zachodu obniżenie łączące Czarny Dział z Wysoką Strzyżowską, podchodzące aż pod Brzeżankę.

   Pogórze Strzyżowskie to obszar niezwykle malowniczy, urzekający bogactwem krajobrazów, zróżnicowaną rzeźbą terenu, masywów leśnych i łąk. Obszary o najwyższych wartościach krajobrazowych i ekologicznych są objęte ochroną prawną. Sieć takich obszarów tworzą: Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy oraz Strzyżowsko-Sędziszowski Obszar Chronionego Krajobrazu. 

Cena: 20000 zł/ar.

Osoba do kontaktu:
Krzysztof Ogonowski

 kom: 601-538-400
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela,

Kredyt hipoteczny, to skomplikowany produkt bankowy, więc jeżeli Państwo  nie mieli dotychczas zbyt wiele do czynienia z kredytami i pożyczkami, to chętnie pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Bezpłatnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę i doprowadzimy do szczęśliwej i korzystnej finalizacji.

BROKER Nieruchomości
35-064 Rzeszów ul. Targowa 2 a
17 852 47 67 / kom. 601-538-400
działki sprzedaż strzyżów, Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, kamienica rzeszów, Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. działki na sprzedaż strzyżów i okolice, Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, działki sprzedaż bonarówka

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt