POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

Niepowtarzalna okazja Obiekt komercyjny w Centrum Rzeszowa,

Numer identyfikacyjny: 2803Opis:

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA Z POTENCJAŁEM

 

W ofercie sprzedaży nieruchomość komercyjna z wieloma możliwościami adaptacji, zlokalizowana przy jednej z głównych ulic Rzeszowa.

Budynek pięciokondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni 2 000 m2, posadowiony na 12 arowej działce. Mieszczą się w nim 54 pokoje plus łazienki z WC na każdym piętrze. Na parterze hall recepcyjny, restauracja, klimatyzowana sala konferencyjna. Miejsca parkingowe znajdują się bezpezpośrednio przy budynku. 

 

Ze względu na swoje centralne położenie przy trasie międzynarodowej A4 ze wschodu na zachód doskonale nadaje się do przystosowania pod cele komercyjne jako hotel czy obiekt konferencyjno-biurowy itp.

 

Cena: 5 500 000 zł

 


Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115,

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Kredyt hipoteczny, to skomplikowany produkt bankowy, więc jeżeli Państwo  nie mieli dotychczas zbyt wiele do czynienia z kredytami i pożyczkami, to chętnie pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Bezpłatnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę i doprowadzimy do szczęśliwej i korzystnej finalizacji.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt