POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

Agencje Nieruchomości w Rzeszowie Biura Rzeszów opinie,

Numer identyfikacyjny: 3364Opis:

Agencja nieruchomości powinna mieć swoją siedzibę i tradycję

Zazwyczaj agencję wybieramy z polecenia lub za pośrednictwem internetu. Jednak nie powinniśmy bazować tylko na tym. Będąc dociekliwymi, działamy tylko na swoją korzyść. Przede wszystkim sprawdzajmy, czy biuro nieruchomości ma swoją siedzibę i czym konkretnie się zajmuje. Wybierajmy firmy trudniące się tylko nieruchomościami, pomijajmy zaś te, dla których handel nieruchomościami to dodatkowa branża. Może się zdarzyć, że trafimy do agenta, który będzie umawiał się z nami np. w kawiarniach czy innych lokalach, może się wtedy okazać, że nie trafiliśmy do specjalisty. A tylko dobry pośrednik nieruchomości jest w stanie pomóc nam w obrocie nieruchomością tak, byśmy na tym skorzystali. Sprawdźmy także, czy biuro posiada tradycję. Warto dowiedzieć się od kiedy firma istnieje na rynku. Wiele biur działa nieprzerwanie na rynku od ponad 20 lat. To firmy z tradycją i dobrą opinią wśród klientów. Co nie oznacza wcale, że nowe agencje nie są równie wiarygodne. Warto jednak pokusić się o sprawdzenie historii danej firmy.

Zawodowy agent nieruchomości powinien mieć licencję oraz ubezpieczenie OC

Podobnie rzecz ma się w przypadku konkretnego agenta obrotu nieruchomościami. Warto dowiedzieć się, czy dana osoba posiada licencje.

Kiedy warto skorzystać z usług pośrednika nieruchomości W zasadzie odpowiedź jest prosta: zawsze. Niezależnie od tego, czy chodzi Ci o wynajem domów, mieszkań, czy sprzedaż albo kupno nieruchomości, działki na sprzedaż. Agenci doskonale znają warszawski rynek nieruchomości. Jeżeli masz pytania, a na pewno je masz, zadzwoń lub odwiedź jedno z naszych biur nieruchomości w Rzeszowie. Po rozmowie telefonicznej lub po wypiciu kawy albo herbaty w siedzibie jednego z naszych oddziałów, nie powinieneś mieć wątpliwości, że dokonałeś dobrego wyboru decydując się na współpracę z Biurem Nieruchomości BROKER. Jesteśmy skuteczni w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Przez kilkadziesiąt lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Nasz zespół składa się z bardzo doświadczonych i rzetelnych doradców. Gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną. Obsługujemy naszych klientów również w weekendy. Ponad dwudziestoletnia działalność na rynku, wielu zadowolonych klientów i tysiące obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z największym doświadczeniem.

Kontakt z Biurem:

Krzysztof Ogonowski
35-064 Rzeszów, ul. Targowa 2a
tel: 17/ 852 47 67; kom. 785-773-443

e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

BROKER Nieruchomości
35-064 Rzeszów, ul. rejtana 53A/201

tel: Tel. 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl
agencje nieruchomosci rzeszow Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od dewelopera biura nieruchomosci w rzezowie

K R E D Y T O W A N I E

Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze wraz z zespołem profesjonalnych doradców kredytowych przygotowaliśmy specjalną  – dedykowaną ofertę kredytową. Minimum formalności i najtańsza propozycja finansowania na rynku. Doradcy kredytowi współpracują z 26 bankami i bezpłatnie przygotują dla Państwa BEZPŁATNIE:

- porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych;
- liczenie zdolności kredytowej;
- negocjacje warunków kredytu;
- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty  kredytu.
 
Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji
Zadzwoń i umów się na spotkanie!

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt