POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Rata miesięczna:
28 750 PLN
Lokalizacja:

Wyjątkowa oferta - pensjonat w górach Zakopane,

Cena: 6 900 000 PLN
Numer identyfikacyjny: 5228Opis:

Prezentuje Państwu ofertę inwestycji nieruchomości, która daje możliwość posiadania własnego luksusowego apartamentu, a jednocześnie czerpania korzyści finansowych z wynajmu. Nieruchomość znajduje się w najwyżej położonej dzielnicy Zakopanego, jaką jest Cyrhla. 


W skład inwestycji wchodzi budynek pensjonatowy (16 apartamentów) oraz dom do rozbudowy (jako dodatkowy budynek pensjonatowy, a więc i dodatkowy PUM). Lokalizacja inwestycji pozwala cieszyć się czystym powietrzem oraz pięknym widokiem na góry. Popyt na wynajem w górach utrzymuje się przez cały rok, co powoduje, że ceny wynajmu utrzymują się na wysokim, wzrastającym poziomie co zapewnia szybki zwrot z inwestycji.

Budynek w założeniu ma być mocno przeszklony, z okien rozprzestrzenia się przepiękny widok na całe pasmo górskie, apartament na ostatniej kondygnacji ma mieć dodatkowo wkomponowane przeszklenia kalenicy. Budynek sprzedawany jest w stanie surowym z dachem, obecnie budynek kryty jest blachą na rąbek zaciskowy. 

 

Powierzchnia działki: 5 235 m2

PUM: 700 m2 (docelowo 1000 m2)

Cena: 6 900 000 zł netto

 

Idealny zakup na cele inwestycyjne pod wynajem. Zakup działki z apartamentowcem to świetna inwestycja łącząca najlepsze zalety długoterminowych lokat kapitału z bezpieczeństwem i sporymi zyskami.

Przygotowany projekt architektoniczny nawiązywać ma do regionalnego budownictwa, a zarazem ma być nowoczesny poprzez maksymalnie duże przeszklenia. Budynek w zamyśle ma być wykończony w drewnie, kamieniu i szkle. Niewielka odległość od centrum stanowi doskonałą bazę wypadową do wyciągów narciarskich oraz szlaków górskich. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie połączenie spokoju oraz bliskości do centrum z możliwością aktywnego spędzania czasu. W sąsiedztwie małe pensjonaty oraz budynki jednorodzinne, restauracja, szlaki turystyczne.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !!! 

 

 

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Ogonowski

tel: 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400

BROKER Nieruchomości

35-326 Rzeszów ul. Rejtana 53A/201

budynek RESPAN, II piętro, lok. nr 201

tel: 17/852 47 67 kom: 785-773-443

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela

 

 

K R E D Y T O W A N I E

Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze wraz z zespołem profesjonalnych doradców kredytowych przygotowaliśmy specjalną  – dedykowaną ofertę kredytową. Minimum formalności i najtańsza propozycja finansowania na rynku. Doradcy kredytowi współpracują z 26 bankami i bezpłatnie przygotują dla Państwa BEZPŁATNIE:

- porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych;
- liczenie zdolności kredytowej;
- negocjacje warunków kredytu;
- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty  kredytu.
 
Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji
Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt