Plisy to najbardziej zaawansowany technicznie system zaciemniający. Jego główną zaletą jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie: trapez, trójkąt, półkole, koło. Plisy mogą funkcjonować równie dobrze w pionie, jak i w poziomie, czyli można je zamontować na standardowych oknach i na oknach dachowych. Prosty mechanizm i sposób montażu zapewnia plisom stosunkowo wysoką trwałość i bezawaryjność. Konstrukcja plisy zapewnia jej przyleganie do ramy okna w przypadku okien uchylnych, co chroni przed różnego rodzaju przypadkowymi uszkodzeniami.

Obsługa plisy odbywa się za pomocą uchwytu na profilu ograniczającym materiał lub systemu sznurkowo - zapadkowego. Oprócz systemu umożliwiającego zasłanianie dowolnego fragmentu okna wykonujemy systemy jednofunkcyjne - zaciągane jedynie od dołu do góry lub od góry do dołu, a także z dwoma tkaninami zróżnicowanymi np. kolorystycznie lub pod względem właściwości zaciemniających.

Plisy wykonywane są ze specjalnie impregnowanych tkanin, odpornych na wnikanie kurzu i wilgoć. Można je czyścić na mokro w kąpieli wodnej. Plisy polecane są do zasłaniania dużych przeszklonych powierzchni, np. ogrodów zimowych czy okien wieloskrzydłowych. Umożliwiają precyzyjną regulację dostępu światła dzięki zastosowanym zaawansowanym rozwiązaniom technicznym. Do plis można zastosować również sterowanie elektryczne obsługiwane włącznikiem klawiszowym lub pilotem co pozwala zasłaniać trudno dostępne okna.

Profil plisy występuje w pięciu kolorach: białym, srebrnym, beżowym, brązowym i jasnobrązowym (złoty dąb).

Obecnie posiadamy w swojej kolekcji około 120 różnych tkanin zróżnicowanych pod względem faktury, właściwości zaciemniających i kolorystyki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z przykładowymi plisami:

plisy okienne rzeszów plisy okienne sklep z plisami tani montaż plisów zakładannie plisów montaż plisow w rzeszowie sprzedaż plisów plisy na okna plisy do okien tanie plisy plisy montaż rzeszów montaż plisów sprzedaż plisów w rzeszowie plisy w rzeszowie plisy rzeszów  

  Oferujemy doradztwo  i  montaż:

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt