Rolety materiałowe to najpopularniejszy w tej chwili na rynku system zaciemniający. Różnorodność tkanin i systemów roletowych pozwala na instalację praktycznie na każdym oknie. Rolety występują w systemach wolnowiszących, a także w kasetach wykonanych z aluminium lub PCV w kolorach białym, brązowym, a także z okleiną drewnopodobną. Aktualnie stosowany mechanizm samohamujący znacząco podnosi bezawaryjność rolety i wygodę użytkowania.

Najpopularniejszy system roletowy to roleta w kasecie z prowadnicami montowana na skrzydło okna do listew przyszybowych. W przypadku nietypowych kształtów listwy przyszybowej, znacząco odbiegających od kąta prostego, można zastosować systemy z profilami dystansowymi z prowadnicami w kształcie litery U lub systemy wolnowiszące z prowadnicami aluminiowymi lub żyłkami prowadzącymi.
Część systemów roletowych można zamontować również bezinwazyjnie - na przyklejanych do powierzchni ramy przystawkach lub za pomocą uchwytów zaczepianych za górny profil skrzydła okiennego.

Tkaniny roletowe wykonywane są z różnego rodzaju tkanin impregnowanych co zapewnia im odporność na osiadanie i wnikanie kurzu. Impregnacja nie jest wodoodporna dlatego rolet nie należy moczyć i czyścić na mokro, większość suchych zabrudzeń jest możliwych do usunięcia za pomocą odkurzacza lub miękkiej gumki myszki.

Obecnie w kolekcji posiadamy około 1000 tkanin roletowych różnych producentów z kraju i zagranicy. Dysponujemy tkaninami typowo dekoracyjnymi, gumowanymi, gładkimi i z fakturą oraz tkaninami niepalnymi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z przykładowymi roletami materiałowymi:

sklep z roletami w rzeszowie sprzedaż rolet materiałowych hurtownia rolet tanie rolety rolety montaż rzeszów sprzedaż rolet montaż rolet Rolety z materiału Rolety rzeszow Rolety Rzeszów Rolety materiałowe Rolety materiałowe w Rzeszowie Rolety materiałowe Rzeszów  


  Oferujemy doradztwo  i  montaż:

 cxcxcxc

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt